Odszkodowania powypadkowe

odszkodowanie_baner

Odszkodowanie powypadkowe – wsparcie, pomoc i narzędzie …

Posiadanie polisy ubezpieczeniowej powinno być dla Ciebie gwarancją, że w razie zdarzenia otrzymasz odpowiednie odszkodowanie. Odpowiednie, oznacza że pokryje ono koszty leczenia lub naprawy samochodu, zależnie od tego, jakie skutki przyniósł ze sobą wypadek, któremu uległeś.Odszkodowania powypadkowe, powinny być wsparciem, pomocą i narzędziem, które pomoże Ci dojść do zdrowia i sprawności oraz pomoże Ci się podźwignąć po zdarzeniu.

Jeżeli więc jesteś ofiarą wypadku, poszkodowanym, to należy skontaktować się z towarzystwem ubezpieczeniowym i ubiegać się o należne odszkodowanie. Tymczasem, wielokrotnie słyszy się o takich sytuacjach, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowanie, albo w ogóle nie przyznają wypłaty, ponieważ znajdują różnorodne wyłączenia, warunki wykluczające i inne cechy sytuacji w której doszło do zdarzenia, które sprawią, że ubezpieczenie nie powinno zostać wypłacone.

Będąc w takiej sytuacji, każdy się stresuje i denerwuje. Przeciętny obywatel ma problem, żeby poradzić sobie w negocjacjach z towarzystwem ubezpieczeniowym wie, że odszkodowania powypadkowe powinny być wypłacane, tymczasem, nie wie, jakiego argumentu użyć, żeby rzeczywiście dostać tę wypłatę. W takiej chwili pomóc może państwu nasza firma. Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy.

Pomożemy Ci realnie wycenić koszty naprawy twojego pojazdu oraz koszty leczenia

Odszkodowania powypadkowe to nasza specjalność. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pomagają przede wszystkim w pierwszym kontakcie z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz dalej, pomagają prowadzić negocjacje, gdyby towarzystwo chciało wypłacić zaniżoną kwotę. Pomożemy Ci realnie wycenić koszty naprawy twojego pojazdu oraz koszty leczenia, które musisz przejść, żeby dojść do pełnej sprawności. Mamy wiedzę i argumenty, których możemy użyć podczas ubiegania się o należne Ci odszkodowanie. Do tego, w ramach współpracy dostarczymy Ci samochód zastępczy na czas naprawy Twojego pojazdu.
Oferowane przez nas auto, swoją klasą odpowiada Twojemu pojazdowi. Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my?

Jeśli miałeś wypadek, jesteś poszkodowanym i nie wiesz jak postępować w kontakcie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, czujesz się zagubiony i potrzebujesz pomocy, to koniecznie powinieneś się z nami skontaktować.

Pomożemy Ci przejść przez cały proces likwidacji szkody osobowej i rzeczowej, czyli zadbamy abyś otrzymał godne odszkodowanie pokrywające m.in.koszty leczenia oraz zajmiemy się wyliczeniem prawdziwego kosztu naprawy Twojego pojazdu. Na czas naprawy otrzymasz od nas bezpłatnie pojazd zastępczy, który będzie odpowiadał klasą Twojego uszkodzonego pojazdu.